Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Obrázky na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. lze použít v mobilní telefon, mobil, PC, phablet, notebook, monitor, tablet, displej, obrazovka počítače, smartphone, počítač a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 7, Windows XP, Windows NT, Chrome OS, Linux Mint, Android, OSX, Linux Xubuntu, macOS, Apple iOS (iPhone). Tapety do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, květiny, kytky, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, auta, noční města, sportovní pozadí, psi a štěňátka, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, letadla, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, budovy a stavby, rostliny, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 2560x1440, 1152x1920, 2048x1080, 2560x2048, 360x760, 1280x960, 750x1334, 375x812, 2048x1536, 640x480, HD 1280x720, 1536x864, 1440x2560, 2560x1600, 1200x1920, 1600x900 atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Relaxační hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Střílečky, Bojové hry, Animace, Hry pro dva hráče, Akční hry, Strategie, Adventury, Pro dívky, Karetní hry a tak dále.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Hry pro nejmenší děti online zdarma, info, Velikonoční vektorové kliparty pro vaše dokumenty, Seznam zkratek a akronymů, zdroje informací, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Sexy Shakira, Nejlepší školní testy a kvízy, Online adventní magazín, zajímavosti, Kliparty pro dokumenty

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky Vybírejte z kategorií Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Akční gamesky, Oblíkačky, Omalovánky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Adventury, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Oddechové hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Auta a závodní apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, fikce a fantasy, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, historie, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné a příbuzenské vztahy, poruchy, psychologie, státní správa, věda, přezdívky, osobnosti, podnikání a podnikatelé, politici, politika, vlastnosti, záliby a hobby, žurnalisté a novináři, filozofie atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Keywords:Obrázky, kliparty, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, cestování, výukové pomůcky, Zlatan Ibrahimović futebolista, M, Vlajky států obrázků, volný čas, Velikonoční tapetka na plochu, zadarmo, Online web Hry zdarma bez registrace, tipy

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, měny, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, vojenské hodnosti, geocaching, státy usa, okresy České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v notebook, počítač, mobil, displej, smartphone, monitor, tablet, PC, ultrabook, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Windows 95, Windows 2000, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows 98, SUSE Linux, FreeBSD, Windows Me, Slackware, Java ME. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fraktály, ptáci, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, nature - příroda, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, květiny, Formule 1, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, zvířata, free wallpapers, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 393x786, 1440x900, 1600x900, 1200x1920, 1024x600, 2560x1600, 1080x1800, 1366x768, 320x568, 1152x1920, 1536x2048, 1600x1200, 750x1334, 1152x768, 800x1280, 4800x1200 atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, A, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, París Saint-Germain F.C., Americké federální vlajky, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázek Náruživá kuřačka, Hry pro dívky online, počítače, zeměpis, URL

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Myšlenky, úsloví, rčení, moudrosti, hlášky, bonmoty, výroky

Slavné citáty, Myšlenky, úsloví, rčení, moudrosti, hlášky, bonmoty, výroky, z kategorií přísloví o naději, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o životě, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o člověku od různých známých osobností.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: linky, Nejhranější hry online, Životopisy slavných osobností, Sexy Christina Aguilera, A, školství, Životopisy osobností, Celebrita Erika Eleniak, Dopravní značení, Wallpapery na plochu PC, internetové stránky

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Oddechové hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Logické hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouzsky, Anglicky, Rostliny, Jmenovky, bezlepkové cukroví, Vinná klobása, Husarské knoflíky, Kapr, Strom, Jarmark, Jedle, Staroměstské náměstí, Tablet, Adventní svícen, Keramika, Atmosféra, Pozadí, Adventní neděle, Vánoční ubrusy, Pro děti, Linux, Vánoční filmy, Vánoční kaktus, PF, Jezulátko, Omalovánky, Betlém, Tiskárna, Popelka, Vánoční stromek, Ostrava apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, zdarma, odkazy, Free game online hry, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Srandovní textová blahopřání k Velikonocům, Dopravní značení, Super online hry zdarma, pro děti, Obrázky na PC, Wallpapers na PC ke stažení, Nejlepší školní testy a kvízy, Fotogalerie modelky Eri Aikawa, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Plán: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Velikonoční omalovánka vejce k vytištění
Vše o narozeninách a jmeninách
Zajímavé internetové odkazy
Biografie Ashanti
Betlémské omalovánky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Velikonoční obrázky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Julia Stiles fotky
Naše tipy na zajímavé stránky
Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Obrázek zelené vejce
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánka Oživlé vajíčko
Profesionální klub ledního hokeje Colorado Avalanche

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu PC 1280x960
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapers na PC 1152x864/
Wallpapers, obrázky v rozlišení 640x480
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na pozadí monitoru 1680x1050

Tapety na plochu:

Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Obrázky na plochu 1920x1440
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Tapety na plochu 2560x1600