Zajímavé odkazy

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Doporučené odkazy

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Full HD pozadí ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, ultrabook, phablet, mobilní telefon, displej, mobil, monitor, smartphone, tablet, PC, notebook a pro operační systémy Windows 98, Windows Server 2012, SUSE Linux, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Java ME, FreeBSD, Lubuntu, Windows 7, Apple iOS (iPhone). Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, zvířata, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, auta, 3D a Abstraktní, rostliny, příroda, krajina, letadla, psi a štěňátka, noční města, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, wallpapery, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 2048x1080, 800x600, 1440x960, 1024x768, 854x480, 800x1280, 1280x800, 1280x1024, 1280x854, 1536x2560, 1280x768, hi res 2560x1920, 1152x768, 360x720, 1600x900, 412x846 atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, odkazy, zajímavosti, odkaz, Profesionální klub ledního hokeje Carolina Hurricanes, M, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, webové stránky, Associazione Calcio Milan, Státní prapory všech států, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zábava, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit, jak vytvořit, jak otevřít, čím prohlížet, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, jak importovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, písma, fonty, internet a web, grafiku, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory apod.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Dakota, Maryland, Severní Karolína, Delaware, Arkansas, Indiana, Washington, Montana, Nové Mexiko, Wyoming, New Jersey, Vermont, Jižní Dakota, Tennessee, New York, Kalifornie, Kansas, New Hampshire, Louisiana, Západní Virginie, Minnesota, Mississippi, Rhode Island, Nevada, Alabama, Wisconsin atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Internet, síť

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, hudební zkratky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, geocaching, státy usa, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Keywords:V, weby, zdroje informací, humor, Paris Saint-Germain FC, V, pro dospělé, Hry pro kluky, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, hyperlinky, Online vánoční magazín, internet

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Náš tip

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Voják, ČSSD, AIDS, Avangard Omsk, Státník, Maršál, Komunista, Nobelova cena, Čeští králové, První republika, Olympiáda, Producent, Zpěvačky, Scénárista, Dallas Stars, Generalissimus, Prezidenti USA, New Jersey Devils, Dabérka, Kněz, Kancléř, Miliardáři, Zavražděn, Textař, Prezidenti ČR, Ministr zahraničí, Druhá světová válka, Rakušan, Podnikatel, Francouz, Královna, Ital, Masový vrah, Miliardář, Diplomat, Zpěvák apod.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Strategie, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Hry pro děti, Bojové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Karetní hry, Animace, Sportovní hry, Akční hry a tak dále.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Státy a jejich prapory, Přehled souborových přípon, Sexy Charlize Theron, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online geografické testy zdarma bez registrace, Dopravní značky, Roulette casino game online how to play, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vánoční magazín, Onlinovky zdarma

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

World wide web, internet

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Moudrosti, hlášky, aforismy, myšlenky, přísloví, výroky, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, hlášky, aforismy, myšlenky, přísloví, výroky, motta, . Naleznete zde citáty o víře, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o lásce od různých známých osobností.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Závodní moto hry, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, zahraniční značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, M, kuriozity, Přání ke kulatému výročí, Online biografie, životopisy osobností, info, linky, Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch, zdarma, Dopravní značení, Seznam přípon a koncovek souborů

černý humor, anekdoty, fórky, vtípky, frky, ftipy

Chcete se pobavit? černý humor, anekdoty, fórky, vtípky, frky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, židovské anekdoty apod.

Frky, fórky, vtipné texty, černý humor, anekdoty, fóry

Potřebujete se uvolnit? Frky, fórky, vtipné texty, černý humor, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O mužích, O ženách, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Windows, O Chucku Norrisovi, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O důchodcích, Frky ze života, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky o tchýních apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . Naleznete zde Strategie, Oddechové, parkování - parkovačky, Střílečky, Bojové online gamesy, Karetní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní, Závodní, Velikonoční hry, Logické a podobně.

Informace

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, Nejhranější hry online, Hry pro kluky, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky zdarma, Jennifer Aniston, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky měst České republiky, Americké federální vlajky, školství, Superhry a hry online zdarma, Full HD pozadí ke stažení, Přání, přáníčka, blahopřání, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Další odkazy:

Tým NHL Boston Bruins
Charlize Theron
Tipy na Partnerské weby
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Nashville Predators
Doporučené internetové odkazy
Hazardná hra
Doporučené odkazy na zajímavé weby
FC Bayern Munich
Tipy na užitečné weby
Rally wallpapers
Wayne Rooney calciatore inglese
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Blondýna
Motokros, motorky, závody

Děkujeme vám za vaši návštěvu.