Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Blízkého východu apod.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Letecké simulátory, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Logické hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení apod.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Sportovní, Závodní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Oddechové, Pro dívky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Karetní, Klasické a podobně.

Klíčová slova: zadarmo, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, kuriozity, Seznam přípon a koncovek souborů, Celebrita Amanda Bynes, č, školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky krásných sexy žen., odkaz, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webové stránky, Online hry zdarma

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: Spisovatelé a básníci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, historie, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, školství a vzdělávání, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, nadpřirozené osoby, lékařství, mytologie, fikce a fantasy, politici, národnost, filozofie, záliby a hobby, podnikání a podnikatelé, osobnosti, psychologie atd.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Archivář, Textařka, Francouz, Prezident, Ministr, Scénárista, Komunisté, Manýrismus, Exilový prezident, Brno, Vrah, Nobelova cena, Historik, Sochař, Starověký Egypt, Upálen, Továrník, Imitátor, Slovák, Prezidenti USA, Olympijští vítězové, Hudba, Country, Američan, Čech, Český slavík, Druhá světová válka, Architekt, Gymnasté, Zpěvačka, Masový vrah, Dramatik, Slováci, Podnikatel, Francie, Náboženství apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Keywords:ú, Státy a jejich prapory, Super online hry zdarma, hyperlinky, Obrázek kuřátka, Nejlepší online hry zdarma, Státní vlajky zemí, doporučujeme, Celebrity Jennifer Lawrence, Dopravní značky, V, Přehled přípon a koncovek souborů

Vtípky, vtipy, černý humor, kameňáky, vtipné texty, fórky

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, vtipy, černý humor, kameňáky, vtipné texty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O ženách, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O mužích, O Windows, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky ze života, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Obrázky ke stažení - pC pozadí pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro tablet, ultrabook, počítač, smartphone, mobilní telefon, phablet, displej, notebook, obrazovka počítače, monitor, PC a pro operační systémy Linux Mint, Windows 98, Linux Fedora, macOS, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Java ME, BlackBerry OS, Windows XP, Android, OSX. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, zvířata, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, fantasy, květiny, vesmír, kosmos, free wallpapers, motorky, nature - příroda, Formule 1, fraktály, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život. Dostupné velikosti jsou 1920x1080, 1600x1200, 1920x1440, 2560x2048, 800x600, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 2048x1536, 375x667, 1536x2560, 2048x1080, 360x720, 1600x900, 1152x1920 atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kapr, Štědrý večer, Blahopřání, Květiny, Dia, Láska nebeská, Ostrava, Korálky, Kuba, Václavské náměstí, Linecká kolečka, Mrazík, Husarské knoflíky, Kavkazská jedle, Vánoční dekorace, Linux, LED svíčky, Windows, Filmy, Papírové ozdoby, Anglicky, Brambořík, Vánoční stromek, Vánoční ubrusy, Vánoční trhy, Štóla, Německy, Vánoční stromeček, Skleněné ozdoby, Ježíš Kristus, Bramborový salát apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: křesťanství, herectví, herci a herečky, politici, mytologie, Spisovatelé a básníci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, psychologie, nadpřirozené osoby, záliby a hobby, věda, filozofie, státní správa, školství a vzdělávání, vlastnosti, politika, sportovci a sportovkyně, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Klíčová slova: zábava, Obrázky vlajek měst ČR, Pozadí na plochu počítače, Hody, hody, doprovody, šťastné Velikonoce!, Obrázky a kliparty zdarma, zeměpis, Prapory českých měst, Lionel Messi argentinský fotbalista, URL, Online zeměpisné testy zdarma, Kliparty pro dokumenty, Obrázky ke stažení

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Olympijský vítěz, Prezident USA, Prezidenti, Ministři, Zpěvák, Antropolog, Žhavé výstřely, Starověký Egypt, Vůdce, Ekonom, ČSSD, Zavražděn, Žijící, Teolog, Slováci, Angličané, Florida Panthers, Právník, Romantismus, Čeští králové, Druhá světová válka, Poprava, New York Rangers, Gymnasté, Dallas Stars, Závodník, Básník, Svatý, Novinář, Skladatel, První republika, Československo, Továrník, Sci-fi, HIV pozitivní, Trest smrti apod.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, filozofie, sport, kultura, ekonomie a ekonomika, technika, jídlo, náboženství a křesťanství, účetnictví, počítače, nástroje, materiály, věda, zločin a právo, internet, chemie, školství, nápoje, lékařství a medicína, bankovnictví, různé, politika, fyzika, nemoce atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

úsloví, výroky, moudrosti, motta, hlášky, moudra, bonmoty

Slavné citáty, úsloví, výroky, moudrosti, motta, hlášky, moudra, bonmoty, . Naleznete zde citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, č, humor, Velikonoční pohled, počítače, zdroje informací, odkazy, Zelená vajíčka na obrázku, info, A, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Vánoční magazín, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, F, Křesťanské omalovánky k vytištění, weby, zajímavosti, Superhry a hry online zdarma, Biografie slavných osobností, Webové html5 hry zdarma, internetové stránky, Velikonoční wallpaper vejce, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Kliparty zadarmo ke stažení
Sexy Catherine Bell
Naše tipy na zajímavé stránky
Arizona Coyotes
Obrázky na plochu Velikonoce
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek červené vajíčko
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek Velikonoční králíček
Tipy na užitečné weby
Biografie Rachel Stevens
Barevná vajíčka na obrázku
Naše tipy na užitečné weby
Obrázek barevná kraslice
Kuře na klíček

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Wallpapery, pozadí na plochu 2048x1536
Wallpapers na plochu 1024x768
Pozadí, obrázky na plochu 1920x1440
Pozadí na monitor 1600x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1440x900
Pozadí na PC, mobil tablet 640x480
Pozadí na obrazovku 1600x900

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1680x1050
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu 1600x1200