Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, halloween, sport, hmyz, rostliny, mapy, muži, nástroje a přístroje, ženy a dívky, přístroje, osobnosti a lidé, věda, ovoce, zelenina, hudba, láska, dopravní prostředky, nápoje, smajlíci a emotikony, symboly, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Biografie slavných osobností, zdarma, webové stránky, Bayern Monachium klub piłkarski, odkaz, V, V, Tara Reid, URL, Wallpapers na PC, pro dospělé, F

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Animace, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Karetní hry, Sportovní hry, Závody aut, Logické hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Střílečky, Hry pro děti a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Síť, volný čas a zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Adventury, Strategické onlinovky, Hannah Montana, online html5 hry, Auta a závodní, Logické hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, okresy České republiky, státy usa, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, země EU, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, měny, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Keywords:Nejlepší školní testy a kvízy, počítače, hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, Životopisy slavných osobností, zadarmo, tipy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, AC Milán, Seznam vlajek měst České republiky, internetové stránky, weby

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, různé, nápoje, materiály, počítače, sport, technika, matematika, školství, věda, zkratky, zločin a právo, nemoce, bankovnictví, kultura, lékařství a medicína, software, politika, chemie, ekonomie a ekonomika, hardware, náboženství a křesťanství, internet, rostliny atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Pozadí na PC - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, počítač, PC, mobil, notebook, ultrabook, smartphone, phablet, obrazovka počítače, displej, monitor a pro operační systémy Windows Server 2012, Mac, Windows Me, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Android, Linux Fedora, Chrome OS, Windows 7, Red Hat Linux, Lubuntu. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, free wallpapers, motorky, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, nature - příroda, fantasy, vesmír, kosmos, flóra, stromy, ptáci, květiny, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže. Zvolte si z rozměrů 1080x1800, 1440x2560, 854x480, 1280x854, 320x568, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1200x1920, 1800x1440, 375x667, 360x760, 2560x2048, 1600x2560, 1920x1080, 1366x1024, 1536x2048 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Dopravní značení, Přehled státních vlajek států světa, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Profesionální klub ledního hokeje Minnesota Wild, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, humor, Přehled přípon a koncovek souborů, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky a kliparty zdarma, Pozadí na PC, internet

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Lego, Obrazovka, Linux, Neviňátko, Štědrý den, Sněhová vločka, Filmy, Husarské knoflíky, Patchwork, K Vytisknutí, Schleich, Vánoční kaktus, PF, Ježíšek, Tisk, Přáníčko, Recepty, Vánoční světýlka, Santa Claus, Vinná klobása, Adventní trhy, Skleněné ozdoby, Kuba, Vánoční stromeček, Jarmark, Anděl, Smrk, LED svíčky, Rumové řezy, Štěstí, Zdraví apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Wallpapers na PC - tapety na PC

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, displej, PC, tablet, notebook, mobil, smartphone, phablet, monitor, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, Linux Xubuntu, OSX, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows Me, macOS, Windows 2000, Linux Ubuntu, Windows Server 2012. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, wallpapery, rostliny, zvířata, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, noční města, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, hudební tapety, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, auta, jídlo a nápoje. Stahujte ve velikostech 1920x1280, 1680x1050, 1920x1200, 854x480, Full HD 1080x1920, 1536x864, 2560x1440, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1366x1024, 1536x2048, 2560x1600, 640x480, 1024x600, 800x1280 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, čím prohlížet, jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak importovat, kterak editovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, dokumenty, systémové soubory, konfigurační soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, šablony dokumentů, video soubory apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. lze použít v notebook, počítač, mobil, mobilní telefon, PC, displej, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, phablet, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Chrome OS, Linux Ubuntu, OSX, Windows Server 2012, Lubuntu, Microsoft Windows 8, macOS, Linux Fedora, Windows 7. Pozadí na PC ke stažení z kategorií Rally, závody aut, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, květiny, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, ptáci, motorky, fraktály, Formule 1. Zvolit si můžete rozměry 1280x1024, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1536x2560, 412x846, 1024x600, 768x1024, 800x1280, Full HD 1080x1920, 1280x854, 2560x1920, 750x1334, HD 1280x720, 360x760, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, zajímavosti, Bayern München football club, Online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, M, Póquer online, volný čas, Přehled zkratek a akronymů, zdroje informací

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, školství, počítače, technika, nemoce, politika, věda, materiály, jídlo, lékařství a medicína, psychologie, bankovnictví, nápoje, fyzika, latina, náboženství a křesťanství, sport, cestování, software, zkratky, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, nástroje, kultura atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, filozofie, podnikání a podnikatelé, umělci a umění, křesťanství, osobnosti, fikce a fantasy, poruchy, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, lékařství, profese a zaměstnání, přezdívky, zločin a právo, mytologie, národnost, záliby a hobby, politika, vlastnosti, psychologie, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Akční gamesky, Oblíkačky, Omalovánky, Barbie hry, Střílecí hry, online html5 hry, Hannah Montana, Oddechové hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Vtípky, vtipy, frky, anekdoty, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, frky, anekdoty, ftipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, černý humor, vtipné hádanky, židovské anekdoty, kameňáky apod.

Informace, volný čas a zábava

Klíčová slova: linky, pro děti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hry pro dívky online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Julia Stiles celebrity, kuriozity, výukové pomůcky, zábava, Online vánoční magazín, odkazy, Přehled formátů souborů, Carmen Electra, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Tady žádní kanibalové nejsou: V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Ruletka Gra
Charlize Theron
Zajímavé webové stránky
Celebrity Beyoncé Knowles
Obrázková přání k svátku podle jmen
Doporučené internetové odkazy
Hanoj city
Tipy na zajímavé weby
Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Doporučené odkazy
Anguilla
Cameron Diaz photos
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sexy Britney Spears
Nejlepší web stránka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.