Naše tipy, informace a zábava

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Náš tip, informace a zábava

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: KHL, Čech, Královna, Esejista, Závodník, Atentát, Philadelphia Flyers, Sebevražda, Podnikatelé, ČSSD, Máj, New York Rangers, Brno, Faraon, Český slavík, Dabérka, Malíř, Kancléř, Herečka, NHL, Slováci, Washington Capitals, Básníci, KSČ, Textař, Boston Bruins, Česká královna, Starověký Egypt, Country, Obchodník, Angličané, Francouz, Zavražděn, Vládce, Prezident, Trenérka apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Akční gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Deskovky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi apod.

Klíčová slova: zábava, Přehled státních vlajek států světa, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, výukové pomůcky, Omalovánky k vybarvení, Dopravní značení, Super online kvízy, pro děti, Historie strategických válečných her, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Životopisy osobností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, latina, účetnictví, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, filozofie, technika, software, internet, psychologie, cestování, zločin a právo, politika, literatura, jídlo, fyzika, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, nemoce, věda, sport, materiály, nástroje, školství atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Síť, informace a zábava

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Staré hry online

Zkuste staré hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Keywords:hyperlinky, A, tipy, Super online flash hry, Přáníčka k svátku, Slovník pojmů Co je to?, Kliparty pro Office, Full HD pozadí ke stažení, Sexy Laetitia Casta, zdarma, odkaz, zadarmo

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slámový adventní věnec, Jingle Bells, Adventní věnec, Perníčky, Skleněné ozdoby, Vánoční trhy, Adventní svícen, Košíčky, Tichá noc, Staroměstské náměstí, Píseň, Ježíš Kristus, Německy, Vánoční svařák, Santa Claus, Dia, Sněhulák, Popelka, Lindt, Milka, Tisk, Brno, Striezelmarkt, Keramika, Papírový vánoční stromek, Vánoční kaktus, Pokrmy, Bůh, Nový rok, Štěstí, Pozadí apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Doporučené odkazy, informace a zábava

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: V, internetové stránky, Přehled souborových přípon, Proxy server, volný čas, zdroje informací, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tým NHL Colorado Avalanche, Hry pro nejmenší online, Webové online hry zdarma, Staré hry online, zeměpis

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Postřehové a tak podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Wallpapers na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. jsou vhodná pro ultrabook, notebook, mobilní telefon, PC, tablet, počítač, phablet, displej, obrazovka počítače, monitor, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 98, Mac, Windows 10, Linux Fedora, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Windows XP, Windows 2000, Linux Ubuntu. Full HD wallpapery ke stažení z kategorií Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, květiny, zvířata, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, motorky, ptáci, nature - příroda, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1366x768, HD 1280x720, 800x1280, 2048x1080, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 1366x1024, 2560x1920, 640x480, 2560x1600, 2560x2048, 1440x960, 800x600, 1800x1440, 2160x3840 atd.

Informace, informace a zábava

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webové stránky, multimédia, Jenny Mc Carthy, info, Přehled zkratek a akronymů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Sexy Erika Eleniak, M, Seznam přípon a koncovek souborů, zajímavosti

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, země EU, státy usa, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti apod.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Animace, Hry pro děti, Strategie, Střílečky, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Logické hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Bojové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Postřehové hry a tak dále.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politici, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, státní správa, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, mytologie, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, umělci a umění, nadpřirozené osoby, věda, osobnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, lékařství, sportovci a sportovkyně, poruchy, vlastnosti, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Internet, síť, informace a zábava

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Seznam vlajek měst České republiky, Webové online testy zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, Životopisy slavných osobností, školství, odkazy, Adventní magazín, cestování, linky, Vlajky jednotlivých států USA, Fotografie Gillian Anderson, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ani zadarmo!: Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Další odkazy:

Vlajka Tongy
Omalovánky pro malé děti
Naše tipy na užitečné weby
Celebrity Eri Aikawa
Fernando José Torres Sanz
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Tipy na užitečné weby
Vlajka Moravy
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Tapety na plochu flóra a květiny
Odkazy na partnerské weby
Sexy Carmen Electra
Obrázek Policistka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.