Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Oddechové hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Adventury, Letecké simulátory, Omalovánky, Logické hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Síť, informace a zábava

černý humor, vtípky, anekdoty, kameňáky, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, anekdoty, kameňáky, vtipy, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - počítačové tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro mobil, počítač, ultrabook, tablet, notebook, PC, displej, monitor, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Lubuntu, Android, Microsoft Windows 8, Java ME, Mac, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows Me, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, motorky, fantasy, zvířata, květiny, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, free wallpapers, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, fraktály, nature - příroda. Dostupné rozměry 1152x1920, 750x1334, 1800x1440, 3200x1200, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1024x600, 1920x1280, 1152x864, 360x720, 800x600, 320x568, 2560x1600, 2560x1920, 3200x1800, 1680x1050 atd.

Klíčová slova: volný čas, Dopravní značky, Nejhranější hry online, Super online flash hry, Roztomilý zajíček, linky, weby, Obrázky zdarma, Co je to Bílá neděle?, č, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky států obrázků, internet

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, zkratky, nemoce, software, český jazyk, rostliny, sport, technika, zločin a právo, matematika, věda, různé, latina, jídlo, internet, účetnictví, literatura, filozofie, nástroje, kultura, počítače, chemie, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika atd.

Keywords:výukové pomůcky, pro děti, Online testy a kvízy zdarma, Online hry zdarma, Pink, M, pro dospělé, Vánoční magazín, Obrázek bílé vajíčko, zdroje informací, Wallpapers na plochu počítače, webové stránky

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, květiny, ptáci, stavby, jídlo a nápoje, auta, ovoce, náboženství, ženy a dívky, nápoje, láska, hudba, zelenina, muži, Vánoce a Advent, zvířata, dopravní prostředky, přístroje, hmyz, symboly, halloween, věda, smajlíci a emotikony atd.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Informace, informace a zábava

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Závody aut, Hry pro děti, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Střílečky, Strategie, Postřehové hry, Akční hry, Sportovní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Animace, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Logické hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Omalovánky, Strategické onlinovky, Deskovky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Hannah Montana, Oddechové hry, Akční gamesky apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: zadarmo, Nej hry online, zdarma, Antistresové omalovánky pro dospělé, humor, URL, Full HD pozadí na PC, Profesionální klub ledního hokeje New York Islanders, Seznam vlajek amerických států, internetové stránky, Super online kvízy, V

Frky, vtípky, kameňáky, černý humor, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtípky, kameňáky, černý humor, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O ekonomech, O Windows, O ženách, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O škole, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O Němcích, O zvířátkách apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Náš tip, informace a zábava

Moudra, hlášky, přísloví, motta, moudrosti, myšlenky, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, hlášky, přísloví, motta, moudrosti, myšlenky, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o svobodě od různých známých osobností.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Archivář, Nežijící, Prezidenti USA, Kněz, Sebevražda, Komunista, Miliardář, Antropolog, Poslanci, Skladatel, Slovák, Císař, Máj, Vražedkyně, Olympijští vítězové, Francouz, Atentát, Vojáci, Hokejisté, New York Rangers, Malíř, Rétorika, Zpěvačky, Producent, Komunisté, ČSSD, Ministr zahraničí, Básníci, Zavražděn, Továrník, Prezident, Normalizace, Husité, Trest smrti, Francie, Mim apod.

Klíčová slova: Wallpapery na PC ke stažení, tipy, Online vánoční webzine, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, školství, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, multimédia, Omalovánka velikonoční vajíčka, Online geografické testy zdarma bez registrace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zábava

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jídlo, Tisk, Tiskárna, Košíčky, Umělý vánoční stromek, Advent, bezlepkové cukroví, Zima, Silvestr, LED svíčky, Plzeň, Dia, Pastýř, Ježíš Kristus, Sněhulák, Vánoční tapety, Vídeň, SMS, Vánoční stromeček, Pro děti, Vosí hnízda, Vánoční stromek, Rostliny, Tichá noc, Vánoční ozdoby, Staroměstské náměstí, Adventní kalendář, Řetězy, Obrazovka, Osvětlení, Tapeta apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, hyperlinky, Online životopisy, biografie, zeměpis, K, Životopisy slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník, Staré hry online, zajímavosti, odkaz, Online životopisy, biografie, Obrázek černá vajíčka, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Prosba: Hoď mi sem to kladivo.

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Ilustrační velikonoční grafika zdarma ke stažení
Obrázek pomlázky na plochu PC
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Profesionální klub ledního hokeje Edmonton Oilers
Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody
Tipy na užitečné weby
Obrázek Velikonoční králíček
Odkazy na zajímavé weby
Omalovánky k vybarvení zdarma
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční vektorové kliparty pro vaše dokumenty
Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka
Doporučené internetové odkazy
Přáníčko Krásné Velikonoce
Ruletas electrónicas casino

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na PC 2560x2048
Obrázky na plochu 1920x1440
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Tapety na plochu 2560x1600
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapery na pozadí 640x480
Windows wallpapers 3200x1200
Wallpapery na plochu 2560x1440

Tapety na plochu:

Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapers na plochu 1600x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Tapety na plochu 2560x1600