Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Hlášky, aforismy, myšlenky, rčení, přísloví, bonmoty, úsloví

Slavné citáty, Hlášky, aforismy, myšlenky, rčení, přísloví, bonmoty, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o štěstí, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Betlém, Jmenovka, Vinná klobása, Vánoční světýlka, Patchwork, Linecká kolečka, Obrazovka, Skleněné ozdoby, Vánoční svařák, Vosí hnízda, Brambořík, Neviňátko, Vánoční tapety, SMS, Santa Claus, Dia, Brno, Tablet, Vánoční pozadí, Láska nebeská, Keramika, Kavkazská jedle, Adventní neděle, Tisk, Tapeta, Jmenovky, Blahopřání, K Vytištění, Keramický adventní věnec, Šišky, Německy apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník, Křesťanství a Vánoce, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, A, Vánoční web, Profesionální klub ledního hokeje Detroit Red Wings, Světové vlajky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online životopisy, biografie, hyperlinky

Myšlenky, moudrosti, bonmoty, výroky, úsloví, motta, aforismy

Citáty slavných, Myšlenky, moudrosti, bonmoty, výroky, úsloví, motta, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Poslanci, Habsburkové, New York Rangers, Philadelphia Flyers, Mim, Vládce, Imitátor, Rétorika, Protektorát, Žhavé výstřely, Voják, Trenérka, Egypt, Komik, Francie, Básník, Císař, Státník, Poslanec, Textařka, Sochař, Orlík, Generalissimus, Upálen, Francouz, Pop, NHL, Trest smrti, Válka, Vojáci, Exilový prezident, Režisér, Angličané, Charta 77, Zavražděn, Malíř apod.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, internetové domény 1. řádu, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, měny, obecné zkratky, země EU, hudební zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, vojenské hodnosti apod.

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Frky, ftipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Frky, ftipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Keywords:webovky, Přehled vlajek USA, weby, multimédia, Ozdobený vánoční stromeček, Obrázky, kliparty, internet, Wallpapers na plochu počítače, Celebrita Mila Kunis, Dopravní značení, zajímavosti, info

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Anekdoty, kameňáky, fórky, vtipné texty, ftipy, fóry

Chcete se uvolnit? Anekdoty, kameňáky, fórky, vtipné texty, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O manželství, O Somálcích, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o Bohu, O mužích, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipné hádanky apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. New Jersey Devils, Podnikatel, Country, Státník, Slovenští prezidenti, Renesance, Philadelphia Flyers, Generalissimus, Rétorika, Mluvčí, Spisovatel, Poslanec, Hokejisté, Vražedkyně, Brno, Hokej, Orlík, Zpěvák, Stoletá válka, Československo, Hudba, Vůdce, Zavražděn, Máj, Boston Bruins, Němci, Právník, Vojáci, Vrah, Američané, Washington Capitals, Herec, Ministři, Faraon, Ministr zahraničí, První republika apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, latina, nástroje, cestování, psychologie, školství, různé, fyzika, kultura, matematika, filozofie, věda, účetnictví, jídlo, technika, stavebnictví, zločin a právo, příroda, internet, počítače, chemie, software, politika, rostliny atd.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Životopisy slavných osobností, linky, Bayern München, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, doporučujeme, Online adventní magazín, Přání k narození dítěte, Ilustrační obrázky, Superhry a hry online zdarma, kuriozity, F

Full HD tapety na PC zdarma - nejlepší tapety na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro smartphone, tablet, mobil, displej, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, ultrabook, monitor, phablet a pro operační systémy OSX, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows Me, Windows XP, Windows 7, Microsoft Windows 8, Android. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, budovy a stavby, psi a štěňátka, wallpapery, noční města, auta, květiny, kytky, letadla, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, rostliny, hudební tapety, zvířata, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x2560, 412x846, 2160x3840, 1366x1024, 1152x1920, 1600x900, 800x600, 1440x900, 1280x800, 750x1334, 854x480, 1800x1440, hi res 2560x1920, 1440x960, 1024x768, 1680x1050 atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Papírové ozdoby, Stromeček, Vánoční kaktus, Keramický adventní věnec, Vánoční koledy, Vinná klobása, Blahopřání, Linecká kolečka, LED svíčky, Ježíšek, Vánoční svařák, Květiny, Václavské náměstí, Sám doma, Štědrý večer, Pokrmy, Tiskárna, Silvestr, Řetězy, Rostliny, Svíčky, Vánoce, Dárky, Papírový vánoční stromek, Ježíš Kristus, Tichá noc, Adventní věnec, Vykrajovátka, Staroměstské náměstí, Jmenovka, Santa apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v smartphone, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon, notebook, počítač, displej, tablet, PC, ultrabook, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows Me, Windows XP, Linux Fedora, Chrome OS, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Slackware, Mac. Obrázky na PC z kategorií budovy a stavby, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, auta, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, hudební tapety, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, rostliny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, letadla, operační systémy, Windows, zvířata, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete z velikostí Full HD 1080x1920, 360x720, 375x667, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1152x768, 360x640, 1800x1440, 2560x1600, 1152x1920, 393x786, hi res 2560x1920, 2560x1440, 1600x1200, 1600x2560, 1280x768 atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: tipy, internetové stránky, Prapory regionů a království, Biografie Jessica Alba, Prapory regionů a království, pro děti, Full HD tapety na PC zdarma, Fotografie Kate Moos, volný čas, zábava, zadarmo

Fóry, frky, fórky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, frky, fórky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Závodní, Logické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Karetní, Bojové online gamesy, Střílečky, Klasické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky a podobně.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Staré hry online, M, cestování, F, Eri Aikawa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, humor, Seznam zkratek a akronymů, výukové pomůcky, odkaz, Vlajky států a zemí světa, Lionel Messi fotbalista, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Omáčka: Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Kostky
Banderas de los Países del Mundo
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Eliza Dushku
Tým NHL New York Islanders
Tipy na zajímavé weby
Celebrita Gwen Stefani
Zajímavé internetové odkazy
Celebrity Halle Berry
Partnerské internetové stránky
Sexy Jessica Alba
Profesionální klub ledního hokeje Tampa Bay Lightning
Zajímavé linky na nejrůznější weby
New York Islanders
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.