Partnerské weby, zábava, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Full HD pozadí na PC - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobil, počítač, displej, PC, ultrabook, monitor, mobilní telefon, smartphone, notebook, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, macOS, Apple iOS (iPhone), Java ME, Linux Ubuntu, Windows NT, Slackware, OSX, Windows XP, Chrome OS. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, rostliny, auta, květiny, kytky, zvířata, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, voda a bubliny, hudební tapety, dopravní prostředky, noční města, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí. Zvolit si můžete rozměry 375x812, 640x480, 1536x2048, hi res 2560x1920, 393x786, 2560x2048, 2560x1600, 1680x1050, 768x1024, 750x1334, HD 1280x720, 1280x768, 1080x1800, 2560x1440, 1152x1920, širokoúhlé 1366x768 atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, pro děti, zábava, Životopisy osobností, Sexy Sandra Bullock, Obrázky, kliparty, Databáze osobností Kdo je to?, linky, Vlajka NATO, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, volný čas, Nej hry online, Nejlepší pozadí na plochu zdarma

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Západní Virginie, Virginie, New Jersey, Maine, Georgie, Oklahoma, New Hampshire, Washington, Kentucky, Utah, Rhode Island, Maryland, Minnesota, Jižní Karolína, Texas, Illinois, Michigan, Nebraska, Indiana, Alabama, Nevada, Florida, Missouri, Montana, Nové Mexiko, Delaware atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. jsou vhodná pro obrazovka počítače, monitor, mobil, mobilní telefon, počítač, ultrabook, displej, PC, phablet, smartphone, tablet a pro operační systémy Android, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Java ME, Mac, SUSE Linux, Chrome OS, BlackBerry OS, Lubuntu, Linux Fedora, Windows 10. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, letadla, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, zvířata, Roztomilá zvířátka, rostliny, příroda, krajina, wallpapery, auta, dopravní prostředky, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 1152x864, 393x786, 360x640, 2048x1536, 768x1024, 1600x1200, 1280x768, HD 1280x720, 375x667, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 1680x1050, 2048x1080, 1080x1800, 1280x854, 2560x2048 atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Středočeský kraj apod.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Keywords:zeměpis, Nejlepší školní testy a kvízy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Americké federální vlajky, Křesťanské omalovánky k tisku, Online zeměpisné testy zdarma, zajímavosti, počítače, Fotografie Rose McGowan, Adventní magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, Webové html5 hry zdarma

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Oddechové, Strategie, Velikonoční hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Logické a podobně.

Fóry, vtipy, kameňáky, ftipy, vtipné texty, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, kameňáky, ftipy, vtipné texty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipné hádanky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: Dopravní značky, zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Wayne Rooney - anglický futbalový útočník, weby, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, cestování, Calgary Flames, V, Federace USA, webové stránky, Online adventní magazín

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak spustit, v čem upravit, jak otevřít, v čem spustit, jak exportovat soubory těchto typů: obrazy disků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, video soubory, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, dokumenty, internet a web, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Nej hry online

Běžte na nej hry online . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Letecké simulátory, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Adventury, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Oblíkačky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Omalovánky, Oddechové hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, symboly, ptáci, nástroje a přístroje, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, jídlo a nápoje, přístroje, láska, mapy, smajlíci a emotikony, halloween, rostliny, hmyz, Vánoce a Advent, věda, dopravní prostředky, muži, zelenina, hudba, sport, osobnosti a lidé atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, cestování, psychologie, fyzika, stavebnictví, chemie, matematika, nemoce, latina, věda, nástroje, literatura, politika, školství, náboženství a křesťanství, různé, zkratky, filozofie, kultura, rostliny, hardware, internet, nápoje, bankovnictví atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Vlajky států obrázků, internet, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, Kliparty pro dokumenty, výukové pomůcky, Online hry zdarma, Biografie Cameron Diaz, Stručný encyklopedický slovník, Free game online hry, multimédia

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Vtipné texty, vtipy, ftipy, fórky, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtipy, ftipy, fórky, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O manželství, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O Windows, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O mužích, Frky o tchýních apod.

Informace, zábava, důležité informace

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, K, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, webovky, Full HD pozadí na PC, Přehled souborových přípon, zadarmo, pro dospělé, K, Blahopřání k MDŽ, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Správní chlapi nepláčou: Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Další odkazy:

Histoire FC Barcelone
Seattle Kraken
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Digitální počítačové hry, herní konzole
Doporučené odkazy
Romantické zamilované sms vzkazy
Tipy na užitečné weby
Columbus Blue Jackets
Doporučené internetové odkazy
Sexy Jessica Simpson
Le Omaha Hold’em poker
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fotografie Alicia Keys
Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj

Děkujeme vám za vaši návštěvu.