Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Štědrý večer, Mrazík, SMS, Filmy, Křesťanství, Bůh, Patchwork, Štěstí, Plzeň, Rumové řezy, Anglicky, Historické ozdoby, Umělý vánoční stromek, Jídlo, Advent, Jedle, Šišky, bezlepkové cukroví, Vánoční kaktus, Třásně, Tisk, Tiskárna, Korálky, Jezulátko, Píseň, PF, Vánoční filmy, Jmelí, Silvestr, Ohňostroj, Nový rok apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Náš tip, technika, zábava, informace

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Online životopisy, biografie, Nejhranější hry online, Slovník pojmů Co je to?, Celebrita Paris Hilton, webovky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online životopisy, biografie slavných osobností, Heidy Klum, pro děti, internetové stránky, Tapety na plochu PC, doporučujeme

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Free game online hry

Běžte na free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:Webové online hry zdarma, A, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, M, Sandra Bullock, Databáze osobností Kdo je to?, Federace USA, Pozadí na PC, Klipart rolničky zdarma ke stažení, odkaz, internet, Online vánoční webzine

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Wallpapers na PC - obrázky na PC

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. lze použít v mobil, monitor, počítač, smartphone, displej, tablet, mobilní telefon, phablet, PC, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Slackware, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Linux Ubuntu, FreeBSD, Linux Mint, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Windows 7. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, rostliny, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, motorky, motocykly, noční města, příroda, krajina, psi a štěňátka, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, zvířata, voda a bubliny, wallpapery, sportovní pozadí. Zvolit si můžete rozměry 412x846, 2160x3840, HD 1280x720, hi res 2560x1920, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 854x480, 1024x600, 360x720, 1536x864, 1600x900, 2560x2048, 320x568, 1600x1200, 2048x1080, 640x480 atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Internet, síť, technika, zábava, informace

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Střílecí hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Oddechové hry, Vaření a smažení, Deskovky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Oblíkačky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, M, zadarmo, Oblíbené vánoční dekorace, Hry pro nejmenší online, V, info, Nelly Furtado, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník, V, webové stránky

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, dopravní prostředky, věda, rostliny, květiny, ptáci, Vánoce a Advent, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, nápoje, láska, zvířata, ženy a dívky, sport, mapy, ovoce, hudba, stavby, auta, zelenina, halloween, smajlíci a emotikony atd.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, New Hampshire, Michigan, Aljaška, Colorado, Idaho, Wisconsin, Ohio, New Jersey, Pensylvánie, Severní Karolína, Tennessee, Nevada, Virginie, Louisiana, Rhode Island, Havaj, Nové Mexiko, Arkansas, Oregon, Illinois, Arizona, Maryland, Kansas, Alabama, Wyoming atd.

Vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, fóry, anekdoty

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O manželství, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O ženách, O Slovácích, O škole, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, zkratky krajů České republiky, země EU, okresy České republiky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, měny, týmy NHL, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: volný čas, počítače, kuriozity, Omalovánky k vybarvení, Prapory všech zemí světa, výukové pomůcky, Dopravní značky, Fotografie Alicia Keys, Kliparty pro Office, zdroje informací, Vlajky států USA

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, dopravní prostředky, věda, rostliny, květiny, ptáci, Vánoce a Advent, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, nápoje, láska, zvířata, ženy a dívky, sport, mapy, ovoce, hudba, stavby, auta, zelenina, halloween, smajlíci a emotikony atd.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, New Hampshire, Michigan, Aljaška, Colorado, Idaho, Wisconsin, Ohio, New Jersey, Pensylvánie, Severní Karolína, Tennessee, Nevada, Virginie, Louisiana, Rhode Island, Havaj, Nové Mexiko, Arkansas, Oregon, Illinois, Arizona, Maryland, Kansas, Alabama, Wyoming atd.

Vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, fóry, anekdoty

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O manželství, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O ženách, O Slovácích, O škole, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Síť, technika, zábava, informace

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kinder, Vánoční koule, Papírové ozdoby, Stromeček, Borovice, Jesličky, Ježíš Kristus, Dárky, Jídlo, Drážďany, Štěstí, Vykrajovátka, Vídeň, Vánoční svícen, Štědrý den, Linux, Vánoční svíčky, Papírový vánoční stromek, Jezulátko, Obrazovka, Husarské knoflíky, Wallpaper, Striezelmarkt, Silvestr, Windows, Staroměstské náměstí, Monitor, Hostina, Ostrava, Košíčky, Recepty apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, multimédia, Seznam zkratek a akronymů, Free game online hry, Květinový vánoční stromeček, cestování, URL, Wallpapery na plochu PC, zeměpis, humor, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Pohádkový létající sob, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Další odkazy:

Game of chance
Tipy na Partnerské weby
Omalovánka betlém
Tipy na užitečné weby
Vlajky a jejich význam
Doporučené internetové odkazy
Obrázky s vánočními motivy
Doporučené odkazy
Hot sexy blondes girls teens women naked images
Linky na partnerské weby
Vlajky bývalých zemí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
Tapety na plochu 2560x1600