Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, jak otevřít, čím prohlížet, jak importovat, jak exportovat, jak spustit, jak vytvořit, čím zobrazit následující typy souborů: internet a web, písma, fonty, grafiku, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory, video soubory, komprimace dat, dokumenty apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zdraví, Řetězy, Advent, Linecká kolečka, Vánoční dekorace, Pastýř, Tablet, Jingle Bells, Vánoční koledy, Vánoční svíčky, Schleich, Wallpaper, Ježíš Kristus, Vánoční trhy, Strom, Patchwork, bezlepkové cukroví, Recepty, Adventní neděle, Koledy, Sněhulák, Keramický adventní věnec, Perníčky, Křesťanství, Lego, Košíčky, Třásně, Špalda, Vánoční punč, K Vytištění, Linux apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, výukové pomůcky, Členské země americké federace, internetové stránky, Antistresové omalovánky, weby, Pozadí na PC ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, Eri Aikawa, F, Vše o Vánocích, Vlajky amerických států USA, počítače

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky apod.

Fóry, vtipné texty, anekdoty, černý humor, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipné texty, anekdoty, černý humor, frky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách apod.

Keywords:Životopisy slavných osobností, hyperlinky, Hry pro dívky online, F, Isla Fisher, info, V, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Christina Aguilera, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, humor, Online adventní magazín

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Utah, Massachusetts, Virginie, Arkansas, Florida, Montana, Tennessee, Kansas, Illinois, Vermont, Maryland, Texas, Nebraska, Wisconsin, Kentucky, Louisiana, Iowa, Nové Mexiko, New Hampshire, Aljaška, Západní Virginie, Jižní Dakota, Alabama, Connecticut, Nevada atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Aforismy, přísloví, rčení, bonmoty, úsloví, motta, výroky

Slavné citáty, Aforismy, přísloví, rčení, bonmoty, úsloví, motta, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o smutku, přísloví o naději, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Informace, hry i všeobecné informace

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Cesmína, Kinder, Televize, Brno, Písnička, Rumové řezy, Tisk, Vánoční dekorace, Ježíšek, Vykrajovátka, Wallpaper, Václavské náměstí, K Tisku, Neviňátko, Štěstí, Jarmark, Třásně, Jesličky, Svíčky, Francouzsky, Jmenovky, Koledy, bezlepkové cukroví, Píseň, Perníčky, Jedle, Advent, Filmy, Popelka, Zdraví, K Vytištění apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky, kliparty, Poker card game, Super online hry zdarma, internet, Online hry zdarma, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, kuriozity, Seznam souborových přípon, Superhry a hry online zdarma

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zlatý slavík, Hokej, Avangard Omsk, Pittsburgh Penguins, Exilový prezident, Egypt, Zpěvák, Spisovatel, Podnikatelé, Renesance, Textařka, Básník, Dramatik, Textař, Lord, Druhá světová válka, Básníci, Architekt, Čeští králové, Poprava, KSČ, Hudebnice, Ministr, Náboženství, Normalizace, Maršál, Kněz, Archivář, Hejtmani, Stoletá válka, Faraon, Sebevražda, Mluvčí, Francouz, Trest smrti, Česká královna apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, věda, symboly, smajlíci a emotikony, náboženství, stavby, muži, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, zvířata, láska, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, zelenina, hudba, jídlo a nápoje, ptáci, květiny, ovoce, přístroje, auta, mapy atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: linky, Online testy zdarma bez registrace, Skvělé hry online zdarma, Obrázek Velikonoční beránek, Online hry pro děti zdarma, Životopisy osobností, Dopravní značení, Přání k Silvestru, Prapory všech zemí světa, Dopravní značení, Full HD tapety na PC zdarma

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zlatý slavík, Hokej, Avangard Omsk, Pittsburgh Penguins, Exilový prezident, Egypt, Zpěvák, Spisovatel, Podnikatelé, Renesance, Textařka, Básník, Dramatik, Textař, Lord, Druhá světová válka, Básníci, Architekt, Čeští králové, Poprava, KSČ, Hudebnice, Ministr, Náboženství, Normalizace, Maršál, Kněz, Archivář, Hejtmani, Stoletá válka, Faraon, Sebevražda, Mluvčí, Francouz, Trest smrti, Česká královna apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Auta a závodní, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Deskovky apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Adventury, Letecké simulátory, Střílecí hry, Deskovky, Barbie hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, online html5 hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, jak otevřít, jak importovat, jak přehrát, jak exportovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat soubory z následujících kategorií: grafiku, dokumenty, koncovky souborů, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: zábava, Nejhranější online testy a kvízy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Biografie Mandy Moore, Stručný encyklopedický slovník, zdarma, A, Full HD tapety na PC zdarma, Full HD pozadí na PC, doporučujeme, Pozadí na plochu monitoru, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zima v pekle: Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Další odkazy:

Texty přání k svátku podle jmen
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Le Omaha Hold’em poker
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky k vybarvení
Partnerské internetové stránky
Blahopřání, gratulace
Doporučené internetové odkazy
Poker online card game
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.