Naše tipy, informace a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, věda, materiály, náboženství a křesťanství, software, sport, lékařství a medicína, nástroje, zločin a právo, matematika, rostliny, cestování, chemie, příroda, politika, školství, různé, stavebnictví, jídlo, filozofie, nemoce, psychologie, účetnictví, hardware atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi, herci a herečky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Básníci, Ekonom, Itálie, Esejista, Poslanec, Historik, Hudba, Fotograf, Prezidenti USA, Rétorika, Romantismus, Vůdce, Maršál, Boston Bruins, Státník, Češi, Francie, Žijící, Francouz, Stoletá válka, Podnikatel, Zlatý slavík, Čech, Olympijský vítěz, Životopis, Philadelphia Flyers, Právník, Režisér, Mluvčí, Křesťanství, Ital, Slovák, Skladatel, První republika, Pedagog, Ministr zahraničí apod.

Informace, informace a zábava

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Kameňáky, vtípky, černý humor, anekdoty, ftipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, černý humor, anekdoty, ftipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O škole, O Němcích, O Windows, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Slovácích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O ženách apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: cestování, Online vánoční magazín, školství, internetové stránky, Celebrita Mary-Kate Olsen, zdroje informací, K, Světové vlajky, Biografie, životopis Erika Eleniak, internet, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F, Seznam souborových přípon

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Akční hry a tak podobně.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní gamesy, Oddechové hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, Deskovky, Omalovánky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Omalovánky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Deskovky, Barbie hry, Adventury, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Kameňáky, anekdoty, fóry, fórky, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, anekdoty, fóry, fórky, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipné citáty, černý humor, vtipné básničky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech apod.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, B, Super online kvízy, V, Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos, K, Nej hry online, Super free web games zdarma, Tara Reid, Full HD pozadí ke stažení, Super online hry zdarma, webové stránky

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Síť, informace a zábava

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, láska, symboly, květiny, hudba, osobnosti a lidé, věda, zelenina, hmyz, mapy, smajlíci a emotikony, náboženství, auta, zvířata, nástroje a přístroje, sport, ženy a dívky, rostliny, muži, nápoje, přístroje, dopravní prostředky, Vánoce a Advent atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zajímavosti, info, Adventní svícen na obrázku pro vaše dokumenty, Seznam souborových přípon, M, zábava, Vánoční přáníčko kouzelné Vánoce, Full HD pozadí ke stažení, Obrázky vlajek měst ČR, zdarma, Kliparty pro Office

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, země EU, úřady a ministerstva, týmy NHL, geocaching, měny, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Náš tip, informace a zábava

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy apod.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vrah, Slovenští prezidenti, Itálie, Esejista, Vojevůdce, Sci-fi, Překladatel, Florida Panthers, Olympijský vítěz, Královna, KSČ, Imitátor, KHL, Starověký Egypt, Diplomat, Teolog, Habsburkové, AIDS, Kancléř, Dramatik, Sebevražda, Slovák, Malíř, Ital, Pop, Upálen, Orlík, Nobelova cena, New Jersey Devils, Antropolog, Náboženství, Filozof, Normalizace, Poprava, Avangard Omsk, Mluvčí apod.

Klíčová slova: doporučujeme, hyperlinky, Americké federální vlajky, Kristin Kreuk, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční koledy, volný čas, webovky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, země EU, úřady a ministerstva, týmy NHL, geocaching, měny, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Internet, síť, informace a zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Fórky, kameňáky, vtipné texty, fóry, frky, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Fórky, kameňáky, vtipné texty, fóry, frky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Frky o tchýních, O ekonomech, O Němcích, O důchodcích, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách apod.

Moudra, bonmoty, hlášky, moudrosti, motta, úsloví, výroky

Slavné citáty, Moudra, bonmoty, hlášky, moudrosti, motta, úsloví, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o víře, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o životě od různých známých osobností.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Nejhranější online hry zdarma, pro děti, výukové pomůcky, URL, Tapety na plochu zbraně, Online testy zdarma bez registrace, Seznam zemí světa a jejich vlajky, humor, odkaz, Přehled vlajek USA, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Taky důvod: Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Další odkazy:

Celebrita Paris Hilton
Tipy na zajímavé weby
Texas hold’em poker Online, rules, betting, play
Naše tipy na užitečné weby
Nádherný kreslený sněhulák
Zajímavé webové stránky
Travel in USA
Tipy na užitečné weby
Nigeria
Tipy na Partnerské weby
Tipy na vánoční dárky pro ženy, dívky, kamarádky, partnerky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050