Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Animace, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Logické hry, Karetní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Závody aut, Střílečky, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Strategie, Relaxační hry a tak dále.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, týmy NHL, firmy a společnosti, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pozadí, Ohňostroj, Vánoční punč, Skleněné ozdoby, Recepty, Sněhová vločka, Vánoce, Jmelí, Televize, Jesličky, SMS, Papírové ozdoby, Vánoční dekorace, Zima, Korálky, Keramika, Patchwork, Vánoční filmy, Zdraví, Plocha, Rostliny, Kinder, Třásně, Neviňátko, Koleda, Desktop, Plzeň, Špalda, Dia, Ježíšek, Tiskárna apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Politik, Poslanec, Čeští králové, Český slavík, Faraon, Komunista, Husité, Závodník, Antropolog, Teolog, Žhavé výstřely, Prezident USA, Druhá světová válka, Američané, Hokej, Country, Upálen, Starověký Egypt, KSČ, Hudebnice, Vražedkyně, Básník, Ministr zahraničí, Čech, Podnikatel, Romantismus, Kladno, Francie, Básníci, Renesance, Brno, Spisovatel, Gymnasté, Královna, Stoletá válka, Prezident apod.

Frky, fóry, vtipné texty, ftipy, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! Frky, fóry, vtipné texty, ftipy, kameňáky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: odkazy, Přehled souborových přípon, Free game online hry, internetové stránky, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, volný čas, Full HD pozadí ke stažení, odkaz, Jennifer Aniston, info, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značky, č

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, květiny, stavby, nástroje a přístroje, sport, hudba, muži, ženy a dívky, jídlo a nápoje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, dopravní prostředky, halloween, osobnosti a lidé, zelenina, přístroje, smajlíci a emotikony, auta, mapy, Vánoce a Advent, ovoce, hmyz atd.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro phablet, počítač, mobil, tablet, smartphone, ultrabook, PC, obrazovka počítače, monitor, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Android, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Linux Mint, Windows 7, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows 2000, Red Hat Linux, Linux Ubuntu. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, noční města, rostliny, 3D a Abstraktní, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, auta, motorky, motocykly, zvířata, květiny, kytky, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1920x1280, 1536x2560, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 640x480, 854x480, 1440x900, 2560x1600, 360x640, hi res 2560x1920, 412x846, 1600x2560, 1280x800, 1152x768, 1536x2048, 2160x3840 atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Síť, všeobecné informace zdarma

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, zvířata, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, hudba, láska, dopravní prostředky, auta, mapy, jídlo a nápoje, ovoce, nápoje, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, květiny, symboly, nástroje a přístroje, náboženství, halloween, ženy a dívky, věda, přístroje atd.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled zkratek a akronymů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Webové online testy zdarma, Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, A, Roleta casinos Roulette, internet, A, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Adventury, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Logické hry, Deskovky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Akční gamesky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Farmářské hry apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako hardware, jídlo, nemoce, bankovnictví, psychologie, latina, stavebnictví, internet, matematika, nástroje, materiály, lékařství a medicína, kultura, chemie, cestování, politika, školství, fyzika, zkratky, náboženství a křesťanství, různé, český jazyk, nápoje, rostliny atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, jak vytvořit, kterak editovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů, internet a web, obrazy disků, video soubory, písma, fonty apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: URL, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Super online kvízy, Celebrita Ali Landry, Světové vlajky, Kliparty pro dokumenty, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Zlatan Ibrahimović, pro dospělé, Superhry a hry online zdarma, Prapory českých měst, doporučujeme

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj apod.

Full HD pozadí ke stažení - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro phablet, ultrabook, počítač, monitor, notebook, smartphone, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, PC, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows XP, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows NT, OSX, Java ME, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Lubuntu, Windows 2000. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fantasy, tenisté a tenistky, zvířata, motorky, fraktály, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, flóra, stromy, květiny, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, nature - příroda. Zvolte si z rozměrů 2560x1600, HD 1280x720, 1600x900, 854x480, 2560x1920, 1600x1200, 1366x1024, 2048x1080, 1152x768, 1366x768, 1200x1920, 412x846, 1280x960, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1920x1440 atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Počítačové tapety pro Windows - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Počítačové tapety pro Windows. lze použít v monitor, phablet, počítač, mobilní telefon, tablet, displej, smartphone, ultrabook, PC, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 7, Red Hat Linux, FreeBSD, Linux Mint, OSX, Microsoft Windows 8, Android, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Slackware. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, hudební tapety, příroda, krajina, psi a štěňátka, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, letadla, hry a herní wallpapery, zvířata, voda a bubliny, květiny, kytky, operační systémy, Windows, noční města, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, auta, jídlo a nápoje. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 1280x854, 1920x1200, 1800x1440, 1152x864, 1280x1024, 640x480, 375x667, 2048x1080, 412x846, 393x786, 360x640, 1152x1920, 800x1280, 1920x1280, HD 1280x720 atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: počítače, Slovník pojmů Co je to?, Státní prapory všech států, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, školství, Online životopisy, biografie, Počítačové tapety pro Windows, Velikonoční přáníčka ke stažení, Vlajky amerických států USA, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejlepší hry pro dívky

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj apod.

Full HD pozadí ke stažení - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro phablet, ultrabook, počítač, monitor, notebook, smartphone, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, PC, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows XP, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows NT, OSX, Java ME, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Lubuntu, Windows 2000. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fantasy, tenisté a tenistky, zvířata, motorky, fraktály, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, flóra, stromy, květiny, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, nature - příroda. Zvolte si z rozměrů 2560x1600, HD 1280x720, 1600x900, 854x480, 2560x1920, 1600x1200, 1366x1024, 2048x1080, 1152x768, 1366x768, 1200x1920, 412x846, 1280x960, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1920x1440 atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Václavské náměstí, Skleněné ozdoby, Obrazovka, Vánoční stromek, Jarmark, Umělý vánoční stromek, Špalda, Neviňátko, Kinder, Kapr, Koledy, Křesťanství, Květiny, Borovice, Keramika, Vánoce, Alkoholový kalendář, Plocha, Popelka, Atmosféra, Advent, Vánoční punč, Jmenovky, Adventní trhy, Vánoční svícen, Šišky, Televize, Betlém, Sám doma, Slámový adventní věnec, Zdraví apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Aforismy, výroky, rčení, myšlenky, úsloví, moudrosti, moudra

Slavné citáty, Aforismy, výroky, rčení, myšlenky, úsloví, moudrosti, moudra, z kategorií citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o člověku od různých známých osobností.

Klíčová slova: zdroje informací, zadarmo, kuriozity, Webové online hry zdarma, pro děti, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, Super online kvízy, webovky, Online vánoční magazín, Wallpapers na plochu počítače, Vánoční magazín, Dopravní značení, Srandovní textová velikonoční přáníčka, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Neřííkej hop...: Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Další odkazy:

Textová blahopřání k Velikonocům
Odkazy na zajímavé weby
Kim Kardashian naked
Doporučené internetové odkazy
Velikonoční přáníčko
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Gratulace a přání
Naše tipy na zajímavé stránky
Velikonoční dekorace
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tapety na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Wallpapers, obrázky 1280x800
Full HD Wallpapers 1920x1080
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers, obrázky v rozlišení 640x480
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapers na pozadí monitoru 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050