Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Žijící, Vládce, Rétorika, Textař, Textařka, Generalissimus, Slováci, Exilový prezident, Pittsburgh Penguins, Francouz, Vojevůdce, Slovák, Státník, KSČ, Komik, Filozof, Politik, Prezidenti USA, Miliardář, Rock ‚n‘ Roll, Atentát, Manýrismus, Hudebnice, Němci, Vojáci, Poslanec, Ministr zahraničí, Ital, Žhavé výstřely, Rakušan, Prezidenti ČR, Miliardáři, Kancléř, Stoletá válka, Country, KHL apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Bojové hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Animace, Závody aut, Strategie, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Vánoční web, internetové stránky, Super free web games zdarma, odkazy, Nikki Cox, Nejlepší hry pro dívky, Nejlepší školní testy a kvízy, zábava, Internet pornography videos images webcams, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zadarmo, Obrázky zdarma

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Obrázky na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. lze použít v ultrabook, mobil, počítač, obrazovka počítače, PC, displej, notebook, tablet, monitor, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Mint, Windows NT, Windows 7, OSX, Lubuntu, Mac, macOS, SUSE Linux, Windows 2000, Linux Fedora, Windows 10. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: ptáci, sportovní a závodní auta, fantasy, velkoměsta a noční život, zvířata, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, květiny, hmyz a pavouci, motorky, oceán, moře, pláže, fraktály, free wallpapers. Dostupné velikosti jsou 2160x3840, 1600x1200, 1152x1920, HD 1280x720, 375x812, 1152x864, 360x720, 1024x768, 1080x1920, 1280x854, 4800x1200, 1280x1024, 800x1280, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1536x2048 atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Keywords:odkaz, Státní vlajky zemí, internet, F, Athletic Bilbao, Státní prapory zemí světa, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Adventní magazín, Hungary, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Životopisy slavných osobností, zeměpis

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Náš tip, cestování, počítače a internet

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: č, pro dospělé, Biografie slavných osobností, Omalovánka s velikonočním zajíčkem, Ilustrace, obrázky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, Velikonoční přáníčka ke stažení, cestování, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky ke stažení, Seznam přípon a koncovek souborů

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, věda, muži, láska, květiny, ženy a dívky, nápoje, auta, halloween, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, zvířata, symboly, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, zelenina, ptáci, stavby, rostliny, náboženství atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Bojové online gamesy, Oddechové, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Závodní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Klasické, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: webovky, Online hry zdarma, zdarma, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Seznam souborových přípon, Členské země americké federace, č, Celebrita Elizabeth Hurley, multimédia, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejlepší online hry zdarma

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, věda, muži, láska, květiny, ženy a dívky, nápoje, auta, halloween, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, zvířata, symboly, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, zelenina, ptáci, stavby, rostliny, náboženství atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, New Hampshire, Nebraska, Pensylvánie, Missouri, Wyoming, Connecticut, Montana, New Jersey, Delaware, Arkansas, Minnesota, Maryland, Massachusetts, Arizona, Oregon, Kentucky, Illinois, Aljaška, Alabama, Michigan, Nové Mexiko, Washington, Nevada, Oklahoma, Texas atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

PC pozadí pro Windows - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro tablet, monitor, displej, ultrabook, mobil, PC, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, notebook, počítač a pro operační systémy Android, Linux Mint, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Mac, SUSE Linux, macOS, Java ME, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, hudební tapety, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, květiny, kytky, voda a bubliny, příroda, krajina, rostliny, moře, oceány, pláže, auta, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, noční města, letadla, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 360x760, 750x1334, 1800x1440, 1440x900, 2048x1080, 1280x854, 360x640, 1024x600, 320x568, 1280x800, 768x1024, 1280x1024, 412x846, 1440x960, 375x667, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: R, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, PC tapety pro Windows, Velikonoční wallpaper s kraslicí, pro děti, školství, Online hry zdarma, webové stránky, počítače, Superhry a hry online zdarma, Textová přání, obrázková přáníčka, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Já ho zabil!: Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Další odkazy:

Jak hrát ruletu online?
Linky na partnerské weby
Celebrita Shannon Elizabeth
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Velikonoční obrázky a kliparty zadarmo ke stažení
Doporučené internetové odkazy
Tapety na plochu květiny
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Velikonoční beránek
Partnerské internetové stránky
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapery na plochu 1152x768
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na PC 1280x1024
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Windows wallpapers 1280x768
Wallpapers na plochu 1080x1800

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080