Tipy na zajímavé weby pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Vtipy, fóry, vtípky, frky, kameňáky, fórky

Potřebujete se naladit? Vtipy, fóry, vtípky, frky, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O Somálcích, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O manželství apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: V, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online biografie, životopisy osobností, Pozadí na plochu PC, Juegos de azar, Dopravní značení, Přehled státních vlajek států světa, linky, Aktuální počasí, srážky, meteoradar, volný čas, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkazy, Super online kvízy

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, fyzikální jednotky, státy usa, zkratky krajů České republiky, měny, hudební zkratky, obecné zkratky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, národnost, rodinné a příbuzenské vztahy, státní správa, křesťanství, sportovci a sportovkyně, osobnosti, věda, školství a vzdělávání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, nadpřirozené osoby, umělci a umění, zločin a právo, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, lékařství, mytologie, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, psychologie atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Keywords:Online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdroje informací, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky spojených států amerických, Wallpapers na plochu auta, Online hry zdarma, info, výukové pomůcky

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Ftipy, vtipy, fóry, vtípky, vtipné texty, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, fóry, vtípky, vtipné texty, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o cikánech, O Windows, O Chucku Norrisovi, O škole, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky ze života, O Němcích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Neviňátko, Osvětlení, Bramborový salát, Dia, LED svíčky, Ostrava, Písnička, Adventní kalendář, K Vytištění, Obrazovka, Pro děti, Přáníčko, Bůh, Skleněné ozdoby, Šišky, Ježíš Kristus, Koleda, Wallpaper, Vánoční svíčky, Vinná klobása, Lindt, Nový rok, SMS, Mrazík, Tisk, Jídlo, Jmenovka, Vánoční kaktus, Desktop, K Vytisknutí, Windows apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: cestování, multimédia, URL, Omalovánky k vybarvení, F, Stručný encyklopedický slovník, zajímavosti, Wayne Mark Rooney - anglický fotbalista, V, Přehled vlajek USA, Prapory českých měst, Nejlepší hry pro dívky

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, online html5 hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Hannah Montana, Oblíkačky, Logické hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Adventury apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Utah, Oklahoma, Wyoming, Kansas, Mississippi, Vermont, Washington, Kalifornie, Tennessee, Maine, Jižní Karolína, Aljaška, Connecticut, Texas, Wisconsin, Arizona, Florida, Alabama, Oregon, Georgie, Nové Mexiko, Massachusetts, Severní Karolína, Minnesota, Rhode Island, Illinois atd.

Aforismy, hlášky, myšlenky, motta, rčení, přísloví, moudra

Slavné citáty, Aforismy, hlášky, myšlenky, motta, rčení, přísloví, moudra, rozdělené kategorií: citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o smutku od různých známých osobností.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, školství, Free game online hry, Zlatan Ibrahimović, zadarmo, hyperlinky, A, Lady Gaga, webovky, Super online kvízy, Přehled souborových přípon

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, online html5 hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Hannah Montana, Oblíkačky, Logické hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Adventury apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kentucky, Virginie, Delaware, Arkansas, Havaj, Washington, Iowa, Jižní Karolína, Nevada, Ohio, Connecticut, Nebraska, Colorado, Severní Dakota, Minnesota, Alabama, Maryland, Jižní Dakota, Maine, Florida, Missouri, Idaho, Indiana, Michigan, Nové Mexiko, Wyoming atd.

Vtipy, anekdoty, vtipné texty, frky, ftipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, anekdoty, vtipné texty, frky, ftipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií kameňáky, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách apod.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: Dopravní značení, V, Adventní magazín, Wallpapery do mobilu, Obrázky na plochu počítače, Flags of the world, Nejlepší online hry zdarma, pro děti, weby, Online adventní magazín, Kliparty zdarma, počítače, Omalovánky k vytištění pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Další odkazy:

Online hry omalovánky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Celebrita Emma Watson
Odkazy na zajímavé weby
Velikonoční koleda
Doporučené odkazy
Vlajky zemí Německa
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Sara Shimada
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Kelly Clarkson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.