Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pozadí, Santa, bezlepkové cukroví, Osvětlení, Neviňátko, Štěstí, Vánoční prostírání, Tiskárna, Rostliny, Sněhulák, SMS, Tisk, Linecká kolečka, Šišky, Mrazík, Štědrý večer, Václavské náměstí, Windows, Vánoce, K Vytisknutí, Anglicky, Obrazovka, Bůh, Plzeň, Osvětlení do oken, Nový rok, Štóla, Brambořík, Milka, Písnička, Cesmína apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Sportovní, Logické, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: multimédia, výukové pomůcky, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vánoční stromek, internetové stránky, V, Slovník pojmů Co je to?, Co znamená Urbi et orbi?, K, Vlajky měst České republiky, Free game online hry, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, státy usa, okresy České republiky, vojenské hodnosti, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Animace, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti, Akční hry, Karetní hry, Strategie, Logické hry, Střílečky, Sportovní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry a tak dále.

Síť, cestování, hry, zábava

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Keywords:Dopravní značení, weby, Pozadí na PC ke stažení, URL, Canada, pro děti, Nejlepší online hry zdarma, M, Onlinovky - online hry, odkazy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejlepší online hry zdarma

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro notebook, počítač, mobil, PC, phablet, tablet, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, displej a pro operační systémy macOS, Lubuntu, OSX, Windows 2000, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Linux Fedora. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, fraktály, Formule 1, fantasy, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, nature - příroda, oceán, moře, pláže, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, ptáci, motorky. Zvolit si můžete rozměry 1440x900, 2048x1536, 1280x800, 1366x768, 2560x1600, 750x1334, HD 1280x720, 1440x960, 2048x1080, 1600x2560, 1600x1200, 768x1024, 800x600, 3200x1200, Full HD 1080x1920, 1800x1440 atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Vánoční magazín, Ilustrační obrázky, Vlajky států jižní Ameriky, Dopravní značení, Seznam zkratek a akronymů, Městské a obecní prapory obcí ČR, Tipy na romantické vánoční filmy, Přehled státních vlajek států světa, V, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlajky spojených států amerických

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, měny, geocaching, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, země EU, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Free game online hry

Běžte na free game online hry . Naleznete zde Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Deskovky, Oblíkačky, Logické hry, Hry s koňmi, Adventury, Strategické onlinovky, Omalovánky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, video soubory, dokumenty, písma, fonty apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, vlastnosti, lékařství, podnikání a podnikatelé, osobnosti, věda, školství a vzdělávání, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, národnost, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, politika, filozofie, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, umělci a umění, psychologie, státní správa, profese a zaměstnání, sportovci a sportovkyně atd.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Santa Claus, Pokrmy, Třásně, Anděl, Koleda, Píseň, Vídeň, Betlém, Vánoční světýlka, Tichá noc, Plzeň, Kapr, Adventní trhy, Linecká kolečka, Ježíšek, Německy, Jmenovka, Adventní svícen, LED svíčky, Cesmína, Bůh, Staroměstské náměstí, K Tisku, Zdraví, Lindt, Vánoční svíčky, bezlepkové cukroví, Vánoční svařák, Štěstí, Štóla, Schleich apod.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Pozadí na plochu PC, Online testy zdarma, Gratulace a přání, kuriozity, č, zajímavosti, Nejoblíbenější vánoční koledy, internet, hyperlinky, humor

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, měny, geocaching, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, země EU, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Informace, cestování, hry, zábava

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipy, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipy, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O škole, Frky ze života, O Němcích, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O manželství, O důchodcích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Státní prapory států světa, Super online kvízy, pro dospělé, webovky, Romulus Remus, zeměpis, počítače, Online životopisy, biografie, zábava, linky, Přehled přípon a koncovek souborů, Casino virtuel, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Co lze slyšet z Hradu?: Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Další odkazy:

Omalovánky nejen pro děti
Naše tipy na zajímavé stránky
Stromeček
Doporučené internetové odkazy
Biografie slavných osobností
Odkazy na partnerské weby
Fotografie Julia Roberts
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Jennifer Lopez fotky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky k vybarvení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080